EDUCA Vybarvovací puzzle Červená Karkulka 20 dílků s barvami
Kód: 137352
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zábava s barvičkami! Složte a poté si dle vlastní fantazie vybarvěte puzzle s veselým motivem z kolekce Colouring Activities . Balení obsahuje puzzle s 20 dílky, které jsou ze zadní strany očíslované pro snazší složení, 4 nádobky prstových barev a podložku na malování. Vhodné pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 33,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8412668182103 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 25 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
