EDUCA Vybarvovací puzzle Mořské panny 50 dílků s fixy
Kód: 137354
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zábava s barvičkami! Složte a poté si dle vlastní fantazie vybarvěte puzzle s veselým motivem z kolekce Colouring Activities . Balení obsahuje puzzle s 50 dílky, fixy - 6 základních a 2 barvy se třpytkami. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8412668180673 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 25 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 28 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
