EDUCA Vzdělávací puzzle a hra Learning is Fun: Čísla
Kód: 143698
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
EDUCA Learning is Fun je řada vzdělávacích her pro malé děti vytvořená speciálně tak, aby podporovala jejich zájem o svět kolem nás. Provází děti v procesu učení a zábavnou formou posiluje rozvoj dětských schopností logicky uvažovat a dávat věci do souvislostí. Edukativní hry EDUCA Learning is Fun vytváří prostor pro komunikaci, mezilidské projevy a spolupráci dětí s rodiči nebo pedagogy. Pomocí hry s čísly vstoupí děti hravě do světa matematiky. seznamuje děti s prvním počítáním a čísly od 1 do 10 ukazuje vztah mezi počtem obrázků, číslicí a počtem znázorněným na prstech každému číslu odpovídají 4 dílky puzzle skládání puzzle rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a trpělivost 100% recyklovatelné Obsahuje: 40 dílků puzzle (tvoří 10 obrázků ze 4 dílků), návod. Rozměr složeného puzzle cca 15,8 x 8,8 cm (4 dílky)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8412668188365 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 22,5 x 22,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,8 x 8,8 cm (4 dílky) |
| Materiál: | Papír FSC® |
| Počet hráčů: | 1 a více |
| Věk: | 3 - 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
