EEBOO Puzzle Princeznino dobrodružství 20 dílků
Kód: 149998
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vyrobeno z 90% recyklovaného šedého kartonu a tišteno inkousty na rostlinné bázi. Puzzle od amerického výrobce EEBOO. Rozměr složeného puzzle cca 38 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 689196511424 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 13 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 38 x 28 cm |
| Materiál: | Papír FSC® |
| Autor: | Lizzy Rockwell |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
