EEBOO Puzzle Protest za ochranu klimatu 100 dílků
Kód: 140713
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Originální puzzle, které znázorňuje protest za lepší klima. Materiál: vyrobeno z 90% recyklovaného šedého kartonu a tišteno inkousty na rostlinné bázi. Puzzle od amerického výrobce EEBOO. Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr složeného puzzle cca 68,5 x 45,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 689196510755 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 68,5 x 45,7 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Petra Braun |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
