EFKO Namaluj si sám puzzle Hurvínek - čtverec 9 dílků
Kód: 120345
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skvělá zábava pro všechny šikovné děti s motivem filmového Hurvínka! Puzzle s pouze černobílým potiskem s motivem z oblíbeného českého hrdiny Hurvínka čeká jen na Tebe! Vem pastelky nebo fixy a pusť se do díla! Tvé puzzle pak bude světově jedinečným originálem! Hurvínek (* 2. května 1926) je populární česká loutková postava kluka. Hurvínek je synem Josefa Spejbla. Loutku vytvořil řezbář Gustav Nosek a hlas jí propůjčil nejprve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a po jeho smrti jej mluví Martin Klásek. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 25 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592168868049 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 25 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 25 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
