EFKO Puzzle Hurvínek a kouzelné muzeum: Letíme 90 dílků
Kód: 120352
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si puzzle s oblíbenými představiteli animovaného filmu Hurvínek a kouzelné muzeum. Rozměr složeného puzzle cca 23,4 x 33,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8592168868124 |
| Počet dílků: | 90 |
| Rozměry krabice (balení): | 23,5 x 16 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23,4 x 33,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
