EFKO Puzzle Můj svět 3v1 (4,12,16 dílků)
Kód: 6128
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
U lékaře, snídaně s rodinou a na nákupech. Soubor puzzle pro děti, které začínají skládat, navíc se zábavnou hrou ! Součástí každého puzzle je barevná lišta, na níž jsou obrázky, které můžete hledat ve složeném obrázku. Puzzle jsou odlišena z rubové strany pro snadné roztřídění dílků. 1. Slož puzzle 2. Najdi na obrázku detaily z lišty 3. Přiřaď správnou lištu k obrázku Veselé a barevné ilustrace z důvěrně známého prostředí podporují komunikaci rodiče s dítětem. Nechte děti najít detaily v obrázku a povídejte si s nimi. Rozšíříte tak jejich slovní zásobu a procvičíte paměť. Jednoduché puzzle jsou vhodné pro první skládání a procvičování jemné motoriky a prostorové představivosti dítěte. Doporučeno pro děti od 3 let. Česká společnost EFKO-karton je tradiční výrobce kvalitních hraček pro děti, mezi kterými nechybí puzzle, dřevěné kostky, společenské hry, karty, domina a pexesa, konstrukční stavebnice Roto nebo známé figurky Igráček. V sortimentu puzzle nechybí sady pro nejmenší děti, deskové puzzle v rámečku, mini-puzzle a klasické puzzle v netradičních obalech zejména s motivem licenčních dětských animovaných pohádek. Rozměr složeného puzzle cca 15,4 x 15,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8592168546879 |
| Počet dílků: | 4 + 12 + 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 18 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,4 x 15,4 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
