EFKO Vymaluj si puzzle The Simpsons - kruh 9 dílků
Kód: 9345
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skvělá zábava pro všechny šikovné děti a zároveň fanoušky nesmrtelných The Simpsons! Puzzle s pouze černobílým potiskem s motivem z oblíbeného seriálu Simpsonovi čeká jen na Tebe! Vem pastelky nebo fixy a pusť se do díla! Tvé puzzle pak bude světově jedinečným originálem! Česká společnost EFKO-karton je tradiční výrobce kvalitních hraček pro děti, mezi kterými nechybí puzzle, dřevěné kostky, společenské hry, karty, domina a pexesa, konstrukční stavebnice Roto nebo známé figurky Igráček. V sortimentu puzzle nechybí sady pro nejmenší děti, deskové puzzle v rámečku, mini-puzzle a klasické puzzle v netradičních obalech zejména s motivem licenčních dětských animovaných pohádek. Simpsonovi (angl. The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizi FOX. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, k datu 8. prosince 2009 má 21 sérií a 448 epizod. Poprvé se Simpsonovi na televizních obrazovkách objevili 19. dubna roku 1987. Simpsonovi v průběhu své televizní existence získali řadu ocenění. Tak například Bart Simpson byl časopisem Time vedle Franka Sinatry či Stevena Spielberga umístěn do žebříčku padesáti nejvlivnějších osobností v zábavním průmyslu. Simpsonovi mají také svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a také překonali dosavadní rekord seriálu Flinstoneovi v počtu epizod. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592168882502 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 28 x 0,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 28 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | 20th Century Fox |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
