EUROGRAPHICS 3D puzzle Knihkupectví 1389 dílků
Kód: 167655
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vstupte do okouzlujícího světa „Největšího knihkupectví“ s tímto jedinečným 3D puzzle od výrobce EUROGRAPHICS. Vlastnosti: autentický zážitek z klasického puzzle (nostalgický půvab tradičního puzzle, s využitím kvalitní modré desky a vzájemně propletených 2D dílků) pevná a stabilní 3D konstrukce (spojení pomocí speciálních lepících fólií a podpěrných tyčí, což stabilitu a odolnost) středně pokročilá úroveň obtížnosti (obtížnost 3,5), krok za krokem návod pro snadné sestavení. Balení obsahuje: 1389 dílků puzzle, zabalených v sáčcích k postupnému sestavení, Speciální lepicí fólie a podpěrné tyčky, obrázkový návod. Rozměr složeného puzzle cca 41,2 x 28,5 x 28,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 628136660464 |
| Počet dílků: | 1389 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 26 x 10,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 41,2 x 28,5 x 28,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
