EUROGRAPHICS Puzzle Autoportrét Frida Kahlo 100 dílků
Kód: 138416
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Doporučeno pro děti od 5 let. Baleno v kompaktní čtvercové krabičce. Rozměr složeného puzzle cca 33 x 48,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 628136354257 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 20,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 48,3 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Kahlo Frida |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
