EUROGRAPHICS Puzzle Connecting Pieces: Štěňata na jaře 48 dílků
Kód: 166970
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle z kolekce Connecting Pieces od výrobce Eurographics, která je speciálně navržena, aby podporovala kognitivní dovednosti, jemnou motoriku a sociální interakci. Puzzle tak nejsou pouze zábavou, ale také vhodnou pomůckou pro mentální trénink, snižování stresu a zlepšení koncentrace. Díky velkým dílkům se jedná o ideální volbu pro seniory nebo pro osoby s demencí nebo osoby s omezenou motorikou. Puzzle je baleno v praktické krabičce s odklápěcím víkem. Obrázek skládáte přímo v krabičce. Uvnitř víka obrázek motivu pro snadnou orientaci a sestavení puzzle. Obrázek je od výrobce dodáván ve složeném stavu. Ekologická výroba: recyklovaný kartón, tisk rostlinnými inkousty. Rozměr složeného puzzle cca 43 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 628136660211 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 25,5 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 43 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
