EUROGRAPHICS Puzzle Den na farmářském trhu 104 dílků
Kód: 165035
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pro snažší skládání je na víčku uvnitř krabičky vytištěný celý obrázek. Rozměr složeného puzzle cca 35,6 x 25,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 628136660228 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,6 x 25,4 x 3,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 35,6 x 25,4 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Marie August-Anderson |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
