EUROGRAPHICS Puzzle Lidské tělo 200 dílků
Kód: 144286
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Názvy jsou uvedeny v anglickém jazyce. Rozměr složeného puzzle cca 48,3 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 628136310000 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48,3 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
