EUROGRAPHICS Puzzle Save Our Planet: Sloni XL 250 dílků
Kód: 162006
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle z kolekce Save Our Planet, byla vytvořena, aby nám připomněla pozoruhodnou krásu naší planety, ale také její křehkost. Rozměr složeného puzzle cca 33,02 x 48,26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 628136657877 |
| Počet dílků: | 250 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 10,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,02 x 48,26 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
