GALT Magické puzzle Pirátská loď 50 dílků
Kód: 122933
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s magickými dílky, které reagují na teplotu dětských prstíků! Poskládejte si padesáti dílkové puzzle z nichž 15 má speciální termo vrstvu, která ukrývá části obrázku. Tyto dílky mají standardně černou barvu, stačí však když je párkrát přejedete teplými prsty a objeví se podkladový motiv. Za chvíli dílek opět zčerná, můžete tak odkrývat jednotlivé části obrázku zas a znova. Vhodné pro děti již od 4 let. Dodáváno v kartonu s praktickým plastovým uchem pro snadné přenášení. Rozměr složeného puzzle cca 55 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5011979552648 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 23 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 55 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
