GALT Obří podlahové puzzle Džungle 30 dílků
Kód: 115651
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Podlahové puzzle s unikátními dílky ve tvaru divokých zvířátek. Poskládej si puzzle s králem zvířat - lvem a jeho kamarády (krokodýlem, slonem, nebo třeba tygří rodinkou a žirafami). Barevné puzzle obsahuje osm dílků zvířat z divočiny, které mohou děti použít jako šablonu při kreslení. Dílky do sebe přesně zapadají a jejich skládání pomáhá při zlepšování motorických schopností dítěte. Puzzle je vyrobené z kvalitního silného materiálu, který se snadno udržuje. Vhodné pro děti od 3 do 6 let. Rozměr složeného puzzle cca 90 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 5011979316936 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 25,5 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 90 x 60 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
