GALT Obří podlahové puzzle Farma 30 dílků
Kód: 115649
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Podlahové puzzle s unikátními dílky ve tvaru domácích zvířat. Víš jak vypadá kravička s prasátkem a ovečkami? Postav si doma puzzle s hospodářskými zvířátky spolu s farmářem v traktoru, stodolou a osázeným polem. Puzzle obsahuje osm dílků zvířat z farmy, které mohou děti použít jako šablonu při kreslení. Dílky do sebe přesně zapadají a jejich skládání pomáhá při zlepšování motorických schopností dítěte. Puzzle je vyrobené z kvalitního silného materiálu, který se snadno udržuje. Vhodné pro děti od 3 do 6 let. Rozměr složeného puzzle cca 90 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 5011979108579 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 25,5 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 90 x 60 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
