GALT Okénkové puzzle Farma 20 dílků
Kód: 155154
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s okénky - otevřete všechna okénka a odhalte jejich tajemství. Poskládejte si puzzle a po poskládání se pusťte do otevírání speciálních okének a zjistěte, co se za nimi skrývá. Vytvořte k nim vlastní příběhy a bavte se. Puzzle má 20 velkých dílků a 10 okének, které jsou ideální pro mladší děti, aby se mohly zabavit a rozvíjet svou jemnou motoriku, kognitivní dovednosti a fantazii. Vyrobeno z tlustého a snadno čistitelného materiálu. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 55 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 5011979626097 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 28,5 x 22,5 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 55 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
