GALT Puzzle Požární stanice 12 dílků
Kód: 155152
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Unikátní koncept puzzle s neomezenými možnostmi a variacemi! Kreativní puzzle požární stanice skládané do tvaru věže. Děti mohou začít s dolním dílkem a připojit 10 dalších dílků v libovolném pořadí, následovaných vrchním dílkem a vytvořit si tak svou požární stanici pokaždé jinou. Hrubé dílky jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné pro mladší děti a zlepšovaly jejich koordinaci ruky a oka. Celkově jsou tyto puzzle skvělým způsobem, jak podpořit kreativní hru a řešení problémů u dětí a zároveň podporovat jejich jemnou motoriku a kognitivní vývoj. Tyto puzzle mají velikost 18 x 108 cm a jsou skvělým doplňkem každé herny nebo třídy, nabízejí zábavnou a interaktivní aktivitu pro děti. Rozměr složeného puzzle cca 18 x 108 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5011979626271 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 17 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 108 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
