GALT Puzzle V zemi dinosaurů 4v1 (12,16,20,24 dílků)
Kód: 122936
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle v praktickém kufříku s progresivními dílky. Balení obsahuje čtyři odlišné obrázky s pravěkých obrů, vždy s jiným počtem dílků. Skládání puzzle napomáhá rozvoji logického myšlení a procvičování trpělivosti. Vhodné pro děti již od 3 let. Dodáváno v kartonu s praktickým plastovým uchem pro snadné přenášení. Rozměr složeného puzzle cca 21 x 15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5011979576767 |
| Počet dílků: | 12+16+20+24 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 17 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 15 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
