GIBSONS Puzzle Jste úžasní 48 dílků
Kód: 152969
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 37 x 30 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5012269010374 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 14 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 37 x 30 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
