GIBSONS Puzzle Zvířecí večírek 24 dílků
Kód: 145498
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 30 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 5012269010367 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 13,5 x 11 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 22 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
