GIBSONS Velké podlahové puzzle Netradiční abeceda 24 dílků
Kód: 146952
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Toto obří podlahové puzzle naučí vaše ratolesti abecedu během chvilky s pomocí roztomilého lva, hádavého prasátka a optimistické vydry! Každý dílek má rozměry přibližně 14x19 cm, takže je ideální pro malé ručičky, které je snadno uchopí. Výrazné barvy dělají z tohoto puzzle zábavné cvičení podporující rozpoznávání barev. Nejlépe skládá na podlaze. Upozornění: Texty na puzzle jsou v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 68 x 49 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5012269010527 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 21 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 68 x 49 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Katei Abey |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
