GOKI Dřevěné puzzle Farma pana Millera 24 dílků
Kód: 143940
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze dřeva s s motivem statku. Dílky jsou umístěny na dřevěné desce s vyfrézovaným obrysem pro usnadnění skládání. Skládání puzzle rozvíjí fantazii a podporuje rozvoj motoriky. Doporučeno pro děti od 3 let. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4013594578912 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 20 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 18 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
