GOKI Dřevěné puzzle Liška 4 dílky
Kód: 158773
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze dřeva. Dílky jsou umístěny na dřevěné desce s vyfrézovaným okrajem pro usnadnění skládání. Skládání puzzle rozvíjí fantazii a podporuje rozvoj motoriky. pod dílky se ukrývá další obrázek GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 11,5 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4013594573276 |
| Počet dílků: | 4 |
| Rozměry krabice (balení): | 14,5 x 14,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11,5 x 11,5 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 1 roku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
