GOKI Dřevěné puzzle Mapa Evropy 35 dílků
Kód: 143902
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládej si puzzle s mapou Evropy jehož dílky vyznačují tvary jednotlivých zemí a jejich území. Výhody: dílky jsou umístěny na dřevěné desce s vyfrézovanými otvory na jednotlivé dílky, jednotlivé země jsou označeny číslem, ke kterým je legenda s názvem státu, hlavního města a státní vlajkou, vhodné pro výuku zeměpisných znalostí, cizího jazyka. Poznámka: Názvy jednotlivých zemí a měst jsou uvedeny v pěti cizích jazycích. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 30 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 4013594575096 |
| Počet dílků: | 35 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 30 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 30 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
