GOKI Dřevěné puzzle Na stavbě 56 dílků
Kód: 143795
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze dřeva s motivem rušné scény na staveništi. Dílky jsou umístěny na dřevěné desce s vyfrézovaným obrysem pro usnadnění skládání. Puzzle nemá standardní tvar dílků jak je známe z klasického skládání, ale obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jakoby jej někdo rozpraskal. Skládání puzzle rozvíjí fantazii a podporuje rozvoj motoriky. Doporučeno pro děti od 3 let. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 38 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 4013594576932 |
| Počet dílků: | 56 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 30 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 38 x 28 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
