GOKI Dřevěné puzzle Zemědělské stroje 3x24 dílků
Kód: 147278
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sada obsahuje tři puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky ředitelné vodou pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 27,5 x 17,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4013594573801 |
| Počet dílků: | 3 x 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 28,5 x 18 x 2,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,5 x 17,5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
