GOKI Kulaté dřevěné puzzle Vesmír 57 dílků
Kód: 147320
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle se skládá na dřevěnou podkladovou desku se zvýšeným okrajem i na volnou plochu mimo něj. Rozměr složeného puzzle cca 30 x 30 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 4013594573658 |
| Počet dílků: | 57 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 30 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 30 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
