GOKI Podlahové obrysové puzzle Had XXL 12 dílků
Kód: 145059
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Velký puzzle had je vyrobený z plsti - filcu a se svou délkou 170 cm patří k obřím tvorům. Je přátelský a zcela neškodný. Had nabízí různé možnosti skládání, může být extra dlouhý, kratší i zkroucený. Velký had = velká puzzle zábava. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Textilní hračky (chrastítka, mazlíčci, knížečky, míčky, aj.) jsou veselé a barevné, vyráběny z materiálů bez škodlivých látek - chloru, optických zesvětlovačů, azobarev, formaldehydu či těžkých kovů. Mají příznivé pH a jsou odolné slinám. Rozměr složeného puzzle cca 170 x 10 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4013594574266 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 15,5 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 170 x 10 cm |
| Materiál: | Textil |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
