GOKI Puzzle hra s kostkami Zvířátka
Kód: 144128
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Netradiční skládání puzzle obrázků s kostkou je velmi zábavné a především napínavé. Které číslo padne? A podaří se poskládat zvířátka správně? Hraje se s kostkami a veselými zvířátky. Zvířátka se skládají z očíslovaných dílků puzzle. Hod kostkou určí, který dílek bereš a skládáš. Hráč, který má nejvíce celých obrázků, vyhrál. Obsahuje: 2 hrací kostky, 4 puzzle zvířátek po 6 dílcích, návod. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 15,5 x 14 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 4013594568234 |
| Počet dílků: | 4 x 6 |
| Rozměry krabice (balení): | 21,5 x 11,5 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,5 x 14 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Počet hráčů: | 2 - 4 |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
