GOKI Vícevrstvé dřevěné puzzle Hasiči při práci 59 dílků
Kód: 145167
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle se skládá na podkladovou desku se zvýšeným okrajem, která slouží i pro jeho skladování. Hasičské vozidlo je ztvárněno ve 2 vrstvách - zavřené při příjezdu k požáru a otevřené při hašení. Děti se tak podrobně seznámí s výstrojí a vybavením hasičů. GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 27 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 4013594574167 |
| Počet dílků: | 59 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 30 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 27 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
