GOKI Vícevrstvé puzzle Jabloň v ročních obdobích
Kód: 156429
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Jaro, léto, podzim a zima. Tato vícevrstvá skládačka zobrazuje stejnou jabloň v každém ročním období - děti se při skládání puzzle naučí vše o koloběhu přírody. rozvoj jemné motoriky, podkladová deska s pevným okrajem slouží jako podložka pro skládání, každá vrstva skládačky zobrazuje jedno roční období, jednotlivé vrstvy jsou různě vyfrézované (do každého patra pasuje pouze jeden z obrázků), obrázky lze skládat samostatně bez podkladové desky. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 17,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 4013594573467 |
| Počet dílků: | 47 |
| Rozměry krabice (balení): | 28,5 x 20 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 17,5 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
