GOKI Vícevrstvé puzzle Lidské tělo Chlapec
Kód: 155601
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Edukativní dřevěné puzzle s motivem lidského těla. Jak vypadá chlapec zevnitř? Kostra, vnitřní orgány, krevní oběh a svaly – postupně sestavujte díky dřevěným dílkům lidské tělo. Puzzle přináší nejen nové znalosti o lidském těle, ale současně i trénuje motorické dovednosti. Jednotlivé dílky vložíte do podkladového obrázku, kde je zobrazena stavba lidské kostry. Rozměr složeného puzzle cca 25,5 x 11 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 4013594573610 |
| Počet dílků: | 29 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 17,5 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25,5 x 11 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
