GOOD LOOT Puzzle Crash Bandicoot 4: It's About Time 160 dílků
Kód: 150742
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zažeň nudu a slož si designové puzzle! Good Loot představuje velmi kvalitní puzzle, s nímž se fanoušci her a popkultury přenesou do svých oblíbených světů fantazie. Sada obsahuje: puzzle vysoké kvality mini plakát skládaného motivu 26 x 17,5 cm kvalitní krabička Vlastnosti puzzle: unikátní, specializovaná grafika od vývojářů her realizace pomocí nejnovějších tiskových technologií působivé a syté barvy perfektně pasující dílky odolné vůči ohybu povrch s efektem plátna pro nižší odraz světla vhodné jako dárek pro hráče Rozměr složeného puzzle cca 41 x 27,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5908305240365 |
| Počet dílků: | 160 |
| Rozměry krabice (balení): | 28,5 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 41 x 27,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
