GRAFIX 3D puzzle Šikmá věž v Pise 21 dílků
Kód: 161351
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D puzzle z pěnových dílků, které jsou potažené laminovaným potištěným papírem. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu s číselnou posloupností bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu. Rozměr složeného puzzle cca 13 x 13 x 18,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8715427123950 |
| Počet dílků: | 21 |
| Rozměry krabice (balení): | 23,5 x 15,2 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13 x 13 x 18,5 cm |
| Materiál: | papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
