GRAFIX Obrysové puzzle Sova 133 dílků
Kód: 161343
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné obrysové puzzle s různě tvarovanými dílky včetně podkladové desky vhodné pro děti i dospělé. část dílků je ve tvaru zvířátek a předmětů na podkladové desce jsou patrné obrysy dílků puzzle je možné skládat na desce i bez desky (větší obtížnost) součástí balení je i praktický stojánek pro vystavení hotového obrázku Rozměr podkladové desky: 22,5 x 30 cm. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 19 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8715427120645 |
| Počet dílků: | 133 |
| Rozměry krabice (balení): | 32,5 x 23 x 2,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 19 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
