GRAFIX Panoramatické puzzle Závod robotů & Závodníci BMX 2x45 dílků
Kód: 9153
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvě dětské puzzle s pevnými dílky. Puzzle je baleno v praktické uzavíratelné krabičce. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 50 x 38,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 5015934572269 |
| Počet dílků: | 2 x 45 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 20 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 38,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
