HCM KINZEL 3D Crystal puzzle Snoopy a Woodstock 41 dílků
Kód: 6596
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Originální trojrozměrné puzzle z barevného průhledného plastu z různě tvarovaných dílků. Bavte se u skládání a vytvořte nádherný dekorační předmět ! Skládá se podle přiloženého návodu v určeném pořadí nebo s mnohem větší obtížností bez použití nápovědy. Nakonec poskládané puzzle zpevníte přiloženou tyčinkou, čímž zabráníte rozpadnutí celé skládačky. Doporučený věk: od 14 let Rozměr složeného puzzle cca 10 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4018928591322 |
| Počet dílků: | 41 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 10 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
