INTERDRUK Puzzle se samolepkami Hra 250 dílků
Kód: 166620
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí balení je i arch se samolepkami. Rozměr složeného puzzle cca 48 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5902277368935 |
| Počet dílků: | 250 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 20,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
