JANOD Dřevěné puzzle s hledáním rozdílů Sáňkování 24 dílků
Kód: 165155
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze dřeva s motivem zimních radovánek. Dílky jsou umístěny na dřevěné desce s vyfrézovaným okrajem pro usnadnění skládání. Skládání puzzle rozvíjí fantazii a podporuje rozvoj motoriky. Po poskládání obrázku najdi rozdíly v předloze. Rozměr složeného puzzle cca 27,5 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 3700217371272 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 30,5 x 22,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,5 x 20 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
