JANOD Hmatové puzzle Den v ZOO 20 dílků
Kód: 135863
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle JANOD s motivem zvířátek žijících v ZOO. Každým poskládaným kouskem se vaše děti učí jak vypadají polární zvířátka nejen vizuálně, ale díky speciálnímu povrchu některých dílků puzzle i dotykem! Puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišování barev, tvarů a velikosti. Učí děti vnímat vztah mezi částmi a celkem a jsou užitečné při rozvoji motoriky rukou. Rozměr složeného puzzle cca 65 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 3700217327743 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 65 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
