JANOD Hmatové puzzle Lesní zvířátka 20 dílků
Kód: 135861
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle JANOD s motivem zvířátek z lesa. Některé dílky mají speciální povrchovou úpravu pro senzorické vnímání - kožešinka, třpytky, samet apod. Včetně plakátu. Puzzle rozvíjejí logické myšlení , pozornost a paměť dětí. Pomocí puzzle se učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Rozměr složeného puzzle cca 65 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 3700217326852 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 65 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
