JANOD Kulaté puzzle v kufříku Zeměkoule 208 dílků
Kód: 139195
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské pozorovací kulaté puzzle JANOD. Nádherně ilustrované puzzle s motivem východní a západní polokoule naší planety s obrázky živočichů, to vše v praktickém kufříkovém balení. Děti i dospělí si užijí zábavu při skládání 208 dílků puzzle, a zároveň se učí, kde žijí jednotlivé druhy zvířátek. Rozměr poskládaných puzzle je průměr 50 cm. Rozměr složeného puzzle cca průměr 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 3700217326555 |
| Počet dílků: | 208 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
