JANOD Pozorovací puzzle v kufříku Pohádky 24 dílků
Kód: 142645
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pozorovací puzzle JANOD s pohádkovým motivem. Na okraji poskládaného puzzle se nachází několik různých obrázků, které jsou zakomponovány v ilustrovaném obrázku složených puzzle. Úkolem dítěte je co nejdříve najít jednotlivé obrázky. Puzzle jsou baleny v originálním a praktickém kufříku se zavíráním, takže jsou vždy uklizené a zároveň jsou pěkným doplňkem do dětských pokojíčků. Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona. Rozměr složeného puzzle cca 54 x 41 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 3700217326463 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 22,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 54 x 41 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
