JANOD Puzzle do vany Mapa světa 28 dílků
Kód: 135899
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Super zábava do vany! Balení obsahuje 28 dílků puzzle. Dílky puzzle plavou na vodě a přinesou mnoho zábavy při koupání. Je možné je přiložit a poskládat na kachličky. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 47 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 3700217347192 |
| Počet dílků: | 28 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 25 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 24 cm |
| Materiál: | Pěna |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
