JANOD Puzzle v kufříku Dobrodružství v džungli 100 dílků
Kód: 145709
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle v kufříku JANOD s motivy džungle - Prozkoumej džungli a najdi v ní se svými přáteli ukrytý chrám Inků! Tyto kartonové puzzle se 100 dílky jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, jemnou motoriku, a zároveň se děti učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Puzzle je baleno v originálním a praktickém kufříku, který je vhodný na doma, ale i na cesty, včetně plakátu, který slouží jako šablona. Látková rukojeť umožňuje snadné přenášení. Rozměr složeného puzzle cca 50 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 3700217326678 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 50 x 40 x 0,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
