JANOD Puzzle v kufříku Inspirováno da Vincim 100 dílků
Kód: 152567
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle je baleno v originálním a praktickém kufříku vhodném na doma i na cesty. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 3700217325794 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 22 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
