JANOD Puzzle v kufříku Noční víly 36 dílků
Kód: 144887
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle JANOD s motivem nočního lesa a malých kouzelných víl. Puzzle je baleno v originálním a praktickém kufříku vhodném na doma i na cesty. Obsahuje předlohu skládaného motivu ve skutečné velikosti. Rozměr složeného puzzle cca 50 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 3700217326494 |
| Počet dílků: | 36 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 22 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 40 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
